Zawody i Liga

sezon 2018/2019

data
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!! niedziela, Grudzień 23, 2018
TRENING SPORTOWY 30 i 31.01.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy - po lidze środa, Styczeń 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, luty 2, 2019
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka niedziela, luty 3, 2019
Treningi sportowe 6.02.2019 - środa trening GS - Kaniówka środa, luty 6, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra piątek, luty 8, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, luty 9, 2019
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu niedziela, luty 10, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 16, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów niedziela, luty 17, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 23, 2019
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka niedziela, luty 24, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty sobota, Marzec 2, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy niedziela - wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy niedziela, Marzec 10, 2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka środa, Marzec 13, 2019
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, Marzec 16, 2019
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel piątek, Kwiecień 5, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe - dokładne daty zajęć podamy na początku maja piątek, Maj 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019 środa, Maj 15, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci sobota, Maj 25, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019
data
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!! niedziela, Grudzień 23, 2018
TRENING SPORTOWY 30 i 31.01.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy - po lidze środa, Styczeń 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, luty 2, 2019
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka niedziela, luty 3, 2019
Treningi sportowe 6.02.2019 - środa trening GS - Kaniówka środa, luty 6, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra piątek, luty 8, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, luty 9, 2019
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu niedziela, luty 10, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 16, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów niedziela, luty 17, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 23, 2019
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka niedziela, luty 24, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty sobota, Marzec 2, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy niedziela - wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy niedziela, Marzec 10, 2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka środa, Marzec 13, 2019
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, Marzec 16, 2019
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel piątek, Kwiecień 5, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe - dokładne daty zajęć podamy na początku maja piątek, Maj 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019 środa, Maj 15, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci sobota, Maj 25, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019