Zawody i Liga

sezon 2018/2019

ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!!
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe
TRENING SPORTOWY 19-22.12.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy
Treningi sportowe 3 styczeń 2020 trening GS - Kaniówka
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci
Regaty o Puchar Kubusia Puchatka Pierwszy żeglarski Kubuś.
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!!
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach
Wyjazdy klubowe - weekendowe (sobota starsi - niedziela młodsi) w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe
TRENING SPORTOWY 19-22.12.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy
Treningi sportowe 3 styczeń 2020 trening GS - Kaniówka
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci
Regaty o Puchar Kubusia Puchatka Pierwszy żeglarski Kubuś.