Najbliższy wyjazd

Wyjazdy klubowe 

NAJBLIŻSZY WYJAZD KLUBOWY - lodowiec - listopad 2018

WYJAZDY JEDNODNIOWE rozpoczynamy w grudniu.

Informacje o wyjazdach klubowych możemy znaleźć w kalendarzu.
Prosimy sprawdzać również fb klubu www.facebook.com/knlider.
 
Przypominamy, że dojeżdżający własnym transportem dzwonią w dniu wyjazdu na numer 8888 55 300 - to numer bezpośrednio do autobusu. Numer działa tylko w czasie wyjazdów po godz. 8:15 (ruszeniu autobusu).
 
UWAGA:
 1. miejsce wyjazdu może się zmienić nawet w dniu wyjazdu!!
 2. INFORMACJE TECHNICZNE O WYJAZDACH:
 3. Zgłoszenia dodatkowych osób na wyjazdy podstawowe najpóźniej do środy wieczór.
 4. Decyzje o wyjazdach podejmowane zawsze najpóźniej w czwartki w tygodniu poprzedzającym wyjazd.
 5. Na wyjazdy mogą jechać tylko osoby zapisane. Grupa młodsza jeździ w niedziele. Starsi (od 12 lat) wyjeżdżają w soboty.
 6. Nie ma zniżek w przypadku dojazdu własnego.
 7. Osoby dojeżdżające swoimi samochodami muszą znaleźć swoją grupe i instruktora, a nie instruktor musi znaleźć je.
 8. Nie parkujemy w miejscu w którym zatrzymuje się autobus. Prosimy parkować na parkingu głębiej, bliżej Plivy. Wsiadamy do autobusów po kolei. Jeżeli zapełni się pierwszy autobus dopiero będzie możliwość wsiadania do drugiego. Nie ma możliwości rezerwacji miejsc dla znajomych.
 9. Na Orlen wjeżdza jeden autobus. Jeżeli jadą dwa autobusy pierwszy pełny autobus nie będzie zatrzymywał się na Orlenie.
 10. Osoby zgłoszone na 10 wyjazdów nie potwierdzają swojego udziału każdorazowo - są już na liście
 11. Nie można zmieniać dnia wyjazdu z soboty na niedziele i odwrotnie.
 12. Osoby zapisane na dany dzień nie mogą przyjść w inny.
 13. Zbiórki jak zwykle o godz. 8:00 na ul. Wilka Wyrwińskiego (odjazd 8:15) WAŻNE: Prosimy nie wsiadać do autobusu przed godz. 8:00 zanim nie pojawi się instruktor.
 14. Zbiórki na Orlenie w Opatkowicach o godz. 8:35. Godzina przyjazdu na Orlen nie zależy od nas tylko od zatorów oraz warunków drogowych. Jest duże prawdopodobieństwo że przyjedziemy na Orlen później. Prosimy o cierpliwość Osoby, które wsiadają na Orlenie prosimy o powiadomienie nas przed wyjazdem mailowo.
 15. W innym przypadku możemy zabrać dodatkowe osoby z ul. Wilka Wyrwińskiego i może być problem z miejscami gdyż zostawimy wolne miejsca dla osób wcześniej zgłoszonych.
 16. Godzina powrotu jest zawsze podana za szybą autobusu.
 17. Wracając zatrzymujemy się na stacji Arge w Opatkowicach. Nie ma żadnych innych przystanków. Na wyjeździe nie załatwiamy formalności.
 18. Wpłaty za wyjazdy pojedyncze mogą być dokonywane tylko na konto lub w autobusie (nie przed autobusem).
 19. W grupach najmłodszych dzieci szkolenie może odbywać się rotacyjnie - prosimy rodziców o zrozumienie tematu ponieważ takie szkolenie jest lepsze dla ich pociech.
 20. W początkowym etapie szkolenia dzieci znacznie szybciej się uczą podczas szkolenia indywidualnego i nie bedąc zmęczone. Lekcje po 30 - 45 min są najlepsze.
 21. Podczas wyjazdów dzieci będą zmieniać grupy. Możliwe są przetasowania i związany z tym bałagan. Prosimy rodziców o nie zwiększanie bałaganu i nie wpływanie na decyzje instruktorów np: "... przecież moje dziecko jeździ lepiej i szybciej" - jeżeli faktycznie jeździ dziecko zmieni grupę ale to ma być decyzja instruktorów.
 22. Ten temat dotyczy głownie młodszych grup. Dziękujemy.
 
Informacje o wyjazdach weekendowych zawsze w komunikatach =>zakładka najbliższy wyjazd.