KALENDARZ

data
RUSZAJĄ TRENINGI ROLKOWE Tauron Arena Kraków poniedziałek, Wrzesień 3, 2018
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen os. Handlowe poniedziałek, Wrzesień 17, 2018
pływanie dla dorosłych - sekcja pływacka basen ul. Grochowska wtorek, Wrzesień 18, 2018
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen ul. Grochowska wtorek, Wrzesień 18, 2018
wycieczka rowerowa poniedziałek, Październik 29, 2018
WYJAZD LISTOPADOWY 1 - LODOWIEC 2018 Pitztal - szkolenie i treningi sportowe piątek, Listopad 2, 2018
WYJAZD LISTOPADOWY 2 - LODOWIEC 2018 Stubai - szkolenie i treningi sportowe wtorek, Listopad 20, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd pierwszy sobota, Grudzień 8, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd drugi sobota, Grudzień 15, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd trzeci sobota, Grudzień 22, 2018
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!! niedziela, Grudzień 23, 2018
WYJAZD SYLWESTROWY możliwy wyjazd rodzinny - cały Hotel Pieniny do naszej dyspozycji czwartek, Grudzień 27, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd czwarty - kolejne po feriach sobota, Styczeń 5, 2019
FERIE ALPY - Włochy - Jochtal - Brixen zgrupowanie narciarskie - Alpy ferie 2019 piątek, Styczeń 11, 2019
ZGRUPOWANIE STOŻEK nasz coroczny kultowy Stożek poniedziałek, Styczeń 21, 2019
TRENING SPORTOWY 30 i 31.01.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy - po lidze środa, Styczeń 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, luty 2, 2019
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka niedziela, luty 3, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 I edycja Kluszkowce poniedziałek, luty 4, 2019
Treningi sportowe 6.02.2019 - środa trening GS - Kaniówka środa, luty 6, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra piątek, luty 8, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, luty 9, 2019
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu niedziela, luty 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 II edycja Białka Tatrzańska - Kaniówka czwartek, luty 14, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 16, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów niedziela, luty 17, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 23, 2019
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka niedziela, luty 24, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 III edycja Nowy Targ - Długa Polana środa, luty 27, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty sobota, Marzec 2, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 IV edycja Grapa SKI - dawniej Litwinka wtorek, Marzec 5, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy niedziela - wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy niedziela, Marzec 10, 2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka środa, Marzec 13, 2019
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, Marzec 16, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ŻEGLARSKIEJ zajęcia żeglarskie poniedziałek, Kwiecień 1, 2019
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel piątek, Kwiecień 5, 2019
ZGRUPOWANIE PUCK - Puchar Pucka optimist, laser poniedziałek, Kwiecień 29, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe - dokładne daty zajęć podamy na początku maja piątek, Maj 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019 środa, Maj 15, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
REGATY EKOLOGICZNE optimist, laser sobota, Maj 18, 2019
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci sobota, Maj 25, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
Regaty MMM optimist B - Tarnobrzeg środa, Sierpień 21, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019
PUCHAR BESKIDÓW optimist, laser piątek, Wrzesień 6, 2019
REGATY - PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ optimist, laser piątek, Wrzesień 20, 2019
Mistrzostwa Tarnobrzegu optimist, laser piątek, Październik 11, 2019
Zakończenie Sezonu KOZŻ Kraków optimist, laser sobota, Październik 19, 2019
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO - Puchar Burmistrza Nowego Targu optimist, laser sobota, Październik 26, 2019
data
WYJAZD LISTOPADOWY 1 - LODOWIEC 2018 Pitztal - szkolenie i treningi sportowe piątek, Listopad 2, 2018
WYJAZD LISTOPADOWY 2 - LODOWIEC 2018 Stubai - szkolenie i treningi sportowe wtorek, Listopad 20, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd pierwszy sobota, Grudzień 8, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd drugi sobota, Grudzień 15, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd trzeci sobota, Grudzień 22, 2018
WYJAZD SYLWESTROWY możliwy wyjazd rodzinny - cały Hotel Pieniny do naszej dyspozycji czwartek, Grudzień 27, 2018
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd czwarty - kolejne po feriach sobota, Styczeń 5, 2019
FERIE ALPY - Włochy - Jochtal - Brixen zgrupowanie narciarskie - Alpy ferie 2019 piątek, Styczeń 11, 2019
ZGRUPOWANIE STOŻEK nasz coroczny kultowy Stożek poniedziałek, Styczeń 21, 2019
TRENING SPORTOWY 30 i 31.01.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy - po lidze środa, Styczeń 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, luty 2, 2019
Treningi sportowe 6.02.2019 - środa trening GS - Kaniówka środa, luty 6, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, luty 9, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 16, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 23, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty sobota, Marzec 2, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy niedziela - wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy niedziela, Marzec 10, 2019
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, Marzec 16, 2019
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel piątek, Kwiecień 5, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
data
ZAJĘCIA SEKCJI ŻEGLARSKIEJ zajęcia żeglarskie poniedziałek, Kwiecień 1, 2019
ZGRUPOWANIE PUCK - Puchar Pucka optimist, laser poniedziałek, Kwiecień 29, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
REGATY EKOLOGICZNE optimist, laser sobota, Maj 18, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
Regaty MMM optimist B - Tarnobrzeg środa, Sierpień 21, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019
PUCHAR BESKIDÓW optimist, laser piątek, Wrzesień 6, 2019
REGATY - PUCHAR ZIEMI SĄDECKIEJ optimist, laser piątek, Wrzesień 20, 2019
Mistrzostwa Tarnobrzegu optimist, laser piątek, Październik 11, 2019
Zakończenie Sezonu KOZŻ Kraków optimist, laser sobota, Październik 19, 2019
ZAKOŃCZENIE SEZONU ŻEGLARSKIEGO - Puchar Burmistrza Nowego Targu optimist, laser sobota, Październik 26, 2019
data
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen os. Handlowe poniedziałek, Wrzesień 17, 2018
ROZPOCZĘCIE ZAJĘĆ SEKCJI PŁYWACKIEJ basen ul. Grochowska wtorek, Wrzesień 18, 2018
pływanie dla dorosłych - sekcja pływacka basen ul. Grochowska wtorek, Wrzesień 18, 2018
data
RUSZAJĄ TRENINGI ROLKOWE Tauron Arena Kraków poniedziałek, Wrzesień 3, 2018
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe - dokładne daty zajęć podamy na początku maja piątek, Maj 10, 2019
data
wycieczka rowerowa poniedziałek, Październik 29, 2018
data
ZAWODY GWIAZDKOWE zawody dla wszystkich!! niedziela, Grudzień 23, 2018
TRENING SPORTOWY 30 i 31.01.2019 - GS i SL treningi sportowe Białka - z noclegiem w Niedzicy - po lidze środa, Styczeń 30, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd piaty - pierwszy po feriach sobota, luty 2, 2019
PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA zawody dla dzieci - Białka Kaniówka niedziela, luty 3, 2019
Treningi sportowe 6.02.2019 - środa trening GS - Kaniówka środa, luty 6, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - GS slalom gigant - Harbutowice - Szklana Góra piątek, luty 8, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd szósty sobota, luty 9, 2019
ELIMINACJE MPA PZN - SL i GS Poronin - Suche - eliminacje SL i GS w jednym dniu niedziela, luty 10, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd siódmy sobota, luty 16, 2019
MISTRZOSTWA KRAKOWA AMATORÓW - SL - Jurgów slalom - Jurgów niedziela, luty 17, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd ósmy sobota, luty 23, 2019
MISTRZOSTWA POLSKI ŻEGLARZY Białka Tatrzańska - Kaniówka niedziela, luty 24, 2019
Wyjazdy klubowe - weekendowe w sobotę starsi, a w niedzielę młodsi - wyjazd dziewiaty sobota, Marzec 2, 2019
Wyjazd klubowy - weekendowy dodatkowy niedziela - wyjazd klubowy sekcji - dodatkowy niedziela, Marzec 10, 2019
MISTRZOSTWA SZKÓŁ KRAKOWSKICH 2019 Białka Tatrzańska - Kaniówka środa, Marzec 13, 2019
X wyjazd klubowy sekcji - Mistrzostwa Lidera 2019 wszystkie grupy jadą w sobotę i startują w zawodach - Mistrzostwa Lidera sobota, Marzec 16, 2019
Livigno - w kwietniu wyjazd KN Lider z NJN Travel piątek, Kwiecień 5, 2019
PUCHAR POLSKI CENTRALNEJ lasery - eliminacja OOM czwartek, Maj 2, 2019
PUCHAR PUCKA lasery - eliminacja OOM poniedziałek, Maj 6, 2019
Krynica Morska Puchar PZZ laser 4,7 środa, Maj 8, 2019
ZAJĘCIA SEKCJI ROLKOWEJ zajęcia rolkowe - dokładne daty zajęć podamy na początku maja piątek, Maj 10, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019 środa, Maj 15, 2019
PUCHAR DZIWNOWA optimist gr. A czwartek, Maj 16, 2019
ROWEROWY PUCHAR KUBUSIA PUCHATKA 2019 i KUBUŚ CUP 2019 zawody rowerowe dla dzieci sobota, Maj 25, 2019
PUCHAR WARSZAWY optimist gr. A i B czwartek, Maj 30, 2019
MISTRZOSTWA MAŁOPOLSKI - Kraków laser sobota, Czerwiec 1, 2019
PUCHAR 3 RYB optimist gr. A i B czwartek, Czerwiec 13, 2019
Kacper Sailor optimist gr. A i B oraz laser piątek, Czerwiec 21, 2019
Puchar YKP Gdynia oraz Nord CUP Gdynia zgrupowanie i regaty OPP A i B oraz laser piątek, Czerwiec 28, 2019
Żywiec - zgrupowanie optimist, laser, omega - kurs niedziela, Lipiec 21, 2019
SREBRNY ŻAGIEL oraz SŁAWA OOM optimist A i B Kiekrz oraz optimist A OOM Sława czwartek, Sierpień 1, 2019
OOM Sława - laser (zależnie od kwalifikacji) laser wtorek, Sierpień 13, 2019
MISTRZOSTWA GRUPY B - Giżycko i zgrupowanie optimist gr. B poniedziałek, Sierpień 26, 2019
data
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 I edycja Kluszkowce poniedziałek, luty 4, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 II edycja Białka Tatrzańska - Kaniówka czwartek, luty 14, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 III edycja Nowy Targ - Długa Polana środa, luty 27, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - 2019 IV edycja Grapa SKI - dawniej Litwinka wtorek, Marzec 5, 2019
LIGA SZKÓŁ KRAKOWSKICH - ranking 2019 - wraz z klasyfikacja szkół RANKING 05.03.2019 środa, Maj 15, 2019

Wyłącz wyświetlanie minionych wydarzeń